Nasıl Başlıyoruz?

nasil-basliyoruz

Nasıl Başlıyoruz?

Sizinle görüşüp taleplerinizi aldıktan sonra aktif Kurumsal SEO çalışmaları süreçlerimizi başlatıyoruz.
Talep – Analiz – Strateji – Çözüm – Sonuç süreçlerinde ilerleyerek başarıyı yakalıyoruz.
İsteklerinizi aldıktan sonra sitenizi analiz ediyor ve SEO uyumlu hale getiriyoruz. SEO çalışmalarında bir çok strateji üzerinden çalışmalar olduğu için, doğru stratejiyi bulmaya çalışıyoruz ve doğru çözümü bulduğumuzda sizi yukarı taşımaya başlıyoruz.
Sonuç kısmında potansiyel müşterilerinizi sizlere getirdiğimiz zaman artık işi size bırakıyor, daha fazla yükselmeye ve yükseldiğimiz yerlerde kalmak için uğraşıyoruz.


Neler İstiyoruz?

Hemen korkmayın, sizden çok bir şey istemiyoruz.

Anahtar kelime seçimlerinde sektörünüzle ilgili ince noktalardan bize bahsetmenizi istiyoruz, verimli SEO çalışmaları yapmak için sektörünüzü daha iyi tanımak istiyoruz. Bu kapsamda elinizde ne kadar döküman, tanıtım, broşür gibi şeyler varsa bize göndermeniz daha hızlı ve verimli çalışmamıza olanak sağlar.Neler İstiyoruz ?

neler-istiyoruz

anahtar-kelime-secimi

Anahtar Kelime Seçimi

SEO çalışmalarının en can alıcı noktalarından birisi de anahtar kelime seçimidir. Doğru kelimeyi seçmemeniz takdirde, istediğiniz kadar yükselin, pek bir ifade etmeyecektir, çünkü size bir katkısı olmayacaktır.

Arama motorlarında aranma hacmi yüksek kelimeler seçmek gerekmektedir. Önemli olan kullanıcıların çok aradığı kelimelerde yükselmekdir ve onları siteye getirebilmektir.


SEO Raporlama

Aylık veya haftalık olarak SEO raporları sunuyoruz.SEO Raporu aşağıdaki içeriklerden oluşur.

Aylık ziyaretçi istatistikleri
Sayfa içi optimizasyon raporu
Arama motoru index durumları
Anahtar kelimelerin sırası ve diğer ayla karşılaştırma
Anahtar kelimelerden sitelere kaç kişi girdiği ve diğer ayla karşılaştırma

seo-raporlama