Hakkımızda | Netalan

BİZ KİMİZ?

Netalan; temsil ettiği firmalara, bilişim alanında kurumsal çözüm ve danışmanlık hizmetleri vermek için 2005 yılında kurulmuştur. Netalan ailesi olarak projelerinizi ve hayallerinizi dinleyip, teknolojinin imkanlarını sonuna kadar kullanıp, isteklerinizi uyguluyor ve sıradışı projelerinizi uzman ekibimizle gerçekleştirip, hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz. Projelerinize fikirdaş oluyor, ne istediğinizi anlıyor buna uygun yapılabilecekleri sizler için üretiyoruz. Rakiplerinizden farklı olmak için yenilikleri takip ediyor, hayal gücümüzle bütünleştirip, farklılık kelimesini sizlere netalan çizgisi olarak yansıtıyoruz.

Diğerleri Düşerken, Siz Yükselin!
Farkedilir olmayı kim istemez?

Girişimci

Girişimci bir ruhla bilinen kalıpların dışında iş süreçlerine inovasyon katıyoruz. Ekip içi girişimcilikle çalışmalarınızı olduğu gibi kabullenmek yerine daha iyiye götürmek için yenilik katmaya çalışıyoruz.

Tecrübeli

Bugüne kadar yüzü aşkın firmaya danışmanlık hizmeti vermiş bir danışmanlık şirketi olarak, sektörel bazda donanımı en üst düzeyde olan bir ekiple çalışıyoruz.

Samimi

Strateji ve operasyonlarımızda sizi, müşteri ihtiyaçlarını anlayan samimi bir ekiple karşılıyoruz. NETALAN olarak, her türlü sorununuzda çözüm odaklı ve yapıcı olan bir ekiple çalışıyoruz.